شرکت پارسوماش سرمایه سپاهان با سرلوحه قراردادن اصل مشتری محوری ،‌ سعی خود را در جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان خویش قرار داده و اعلام می‌دارد که با استفاده از روش های علمی مدیریت، توجه به کیفیت محوری و پویایی سعی بر آن داریم تا برای مشتریان خود ارزش آفرینی کنیم. سیاست ما در شرکت این است که با استفاده از روش های نوین آینده پژوهی و مطالعات راهبردی بازار، به شناسایی ظرفیت های بین المللی در زمینه صادرات و واردات بپردازیم تا بتوانیم به بهترین شکل شعار برد-برد را عملیاتی نماییم.

مفتخریم که سطح دانش متخصصان داخلی و خارجی ما در مبادلات تجارت بین المللی، نظارت دقیق بر ارسال کالا از بنادر و لنگرگاه های تجاری، تعامل دوسویه با پایانه های ورودی و مرزی، کنترل دقیق بر عملیات تجاری از مبدأ تا مقصد، و مجموعه ای از فعالیت های اقتصادی و بازرگانی، شرکت پارسوماش سرمایه سپاهان را به یکی از شرکتهای تجاری مطرح و موفق تبدیل نموده است.

 

در فعالیت های تجاری خود اصول پایبندی به ارزش های انسانی، رعایت اخلاق حرفه ای و توجه به مشتریان خود، رعایت قوانین کشورهای هدف و پروتکل های جهانی، تضمین دادن به جامعه بابت سلامت فعالیت های خود، و مسئولیت پذیری را سرلوحه کار خویش قرار داده ایم. در پایان امیدواریم بتوانیم با الطاف الهی سهم کوچکی از خدمت رسانی خود را به صنعت نساجی کشور ادا نماییم و از خداوند متعال توفیق خدمت را خواستاریم.

به امید موفقیت

مهدی نوری

nouri@parsommash.com